19 czerwca kl. II i III wraz z wychowawczyniami wybrała się na Winnicę, aby zobaczyć dęby - pomniki przyrody. Trasa była długa, więc po obejrzeniu dębów zatrzymaliśmy się na pobliskiej łące i zorganizowaliśmy piknik. Wszyscy byli solidnie przygotowani. Zakończenie było przy szkole.
SPACER ALEJĄ DĘBÓW









