Podczas ostatnich zajęć kółka kulinarnego uczniowie klasy V przygotowali pizzę. Pracowali w grupach dziewcząt i chłopców, komponując ją według własnych upodobań smakowych. Wykonywali swoje zadania z dużym zaangażowaniem. Zadbali również o porządek na stanowiskach pracy oraz estetyczne nakrycie stołu. Na końcu wszyscy usiedli do wspólnej degustacji przygotowanej pizzy.
KÓŁKO KULINARNE W KLASIE V









