1% podatku

                 Moderówka, 12.01. 2021r.

Szanowni Państwo,

W naszej szkole prowadzony jest program Stypendia św. Mikołaja, poprzez który wspieramy zdolnych i zaangażowanych uczniów z niezamożnych rodzin. Dzięki stypendiom dzieci otrzymują szansę rozwijania swoich pasji, umiejętności i wiedzy. Mają możliwość opłacenia zajęć dodatkowych, dojazdów do szkoły, mogą kupić książki, sprzęt sportowy, materiały plastyczne i książki. Zachęcam do przekazania 1% podatku na program Stypendia św. Mikołaja w naszej szkole: Szkoła Podstawowa w Moderówce.
Organizatorem programu Stypendia św. Mikołaja i właścicielem naszego stypendialnego subkonta jest Fundacja Świętego Mikołaja. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego dlatego mamy możliwość gromadzenia środków z 1% na stypendia w naszej szkole.100% przekazanych przez Państwa środków zostanie przeznaczonych na stypendia, ponieważ Fundacja nie pobiera żadnych prowizji od wpłat.

Aby przekazać 1% podatku na stypendia w naszej szkole wystarczy:

  • wpisać w deklarację PIT KRS Fundacji Świętego Mikołaja: KRS 0000126602
  • w informacjach uzupełniających w deklaracji uzupełnić pole cel szczegółowy:Szkoła Podstawowa w Moderówce
  • Mogą Państwo skorzystać z darmowego programu do wypełniania PIT, w którym wskazany jest już nr KRS Fundacji Świętego Mikołaja (wystarczy wypełnić cel szczegółowy): https://mikolaj.org.pl/1-procent-podatku-2019/

Będziemy niezmiernie wdzięczni za przekazanie 1% podatku na stypendia w naszej szkole!