Gwiazdkowy prezent od Fundacji św. Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia to z pewnością dla  wszystkich czas radości oraz rodzinnych spotkań przy świątecznym stole. W bożonarodzeniowe tradycje zostały wpisane liczne zwyczaje, które kultywujemy i staramy się podtrzymywać – także gwiazdkowe prezenty. Do uczniów naszej szkoły również zawitał św. Mikołaj, przynosząc w prezencie laptopy jako nagrody za osiąganie wysokich wyników w nauce.

Fundacja św. Mikołaja po raz drugi wyróżniła naszą szkołę, przekazując uczniom kolejne laptopy.
Sprzęt elektroniczny- laptopy firmy Dell wraz z oprogramowaniem tym razem otrzymali (na własność): Julia Aleksandra Sanocka – uczennica kl. IV oraz Kacper Piękoś – uczeń kl. VI. Fundatorem nagród jest bank HSBC, który przekazał środki na zakup komputerów.

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałe prezenty!