ADWENTOWY DAR SERCA

Wolontariusze i Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas włączyli się do kolejnej już edycji akcji charytatywnej „Razem na Święta” zainicjowanej przez Ministra Edukacji Narodowej, która miała na celu zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.
Nasi uczniowie oraz ich rodzice wykazali ogromne zaangażowanie i wsparli inicjatywy podejmowane przez wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas – zbiórka karmy i artykułów do pielęgnacji dla podopiecznych przytuliska w Krośnie oraz artykułów spożywczych i chemicznych dla osób starszych i samotnych z naszej parafii.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom naszej szkoły za wsparcie działań, których ideą jest niesienie pomocy. Tak duże zaangażowanie w tego rodzaju przedsięwzięcia świadczy o ogromnej wrażliwości i empatii, a przede wszystkim o tym, że los osób potrzebujących nie jest obojętny naszej młodzieży.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.